Hlavní kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchaři v jídelnách, menzách - hlavní kuchař/ka.

Mzda: 14.500Kč + osobní ohodnocení. Pracovní doba od 6.00 do 14. 30 hodin, víkendy volné. Práce v příjemném kolektivu, dobré pracovní podmínky. Příspěvek na stravování, penzijní připojištění. Vyučení v oboru nutností. Praxe na místě hlavní kuchařky nebo šéfkuchařky vítána. Informace Ing. Libor Hejtman telefon kontakt, email kontakt

Společnost

Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Blížejov 92, 345 45 Blížejov (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému