PRACOVNÍK /-NICE (ŠIČKA) DO SEDLÁŘSKÉ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Radomír Kupka hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - pracovník /-nice (šička) do sedlářské výroby.

Nabízíme práci šičky v sedlářské výrobě (výroba výcvikových pomůcek pro psy). Požadujeme samostatnost, zručnost a pečlivost. Uvedná hrubá mzda 10 900 Kč je nástupní, pracovní smlouva na dobu určitou, nástup ihned, pracoviště: U Cukrovaru, Opava-Kateřinky. KO: Elblová Sylva, tel.: kontakt(volejte v době od 7-15.30 hod.), e-mail: kontakt. Uchazeč o práci bude vybrán k pohovoru na základě zaslaného životopisu. Osobní kontakt na pracovišti je možný, až po předchozí domluvě. Nekuřácké pracoviště.

Společnost

Radomír Kupka

Lokalita pracoviště

U Cukrovaru 1282, 747 05 Opava 5 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Radomír Kupka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Radomír Kupka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému