technik konstruktér/ka - vedoucí údržby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Šašinka hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - technik konstruktér/ka - vedoucí údržby.

Pracoviště: Na Výhoně 3824, 695 01 Hodonín. Kontaktní osoba Bc. Nicole Haramiová, kontakt, tel. kontakt. Požadavky: SŠ a VŠ strojírenského a technického zaměření, znalost práce na PC (MS Office), výborná znalost a zručnost v ručním kreslení, schopnost vedení týmu cca 4 lidí, aktivn přístup, ochota se profesně vzdělávat, koordinace údržby, analytické myšlení, spolehlivost, organizační schopnosti, práce v týmu, praxe na obdobé pozici. Nástup možný ihned. Stravenky. Kontakt na mail: kontakt

Společnost

Jiří Šašinka

Lokalita pracoviště

Na Výhoně 3824, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Šašinka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Šašinka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému