PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK /-NICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - pedagogický pracovník /-nice.

Základní škola a Mateřská škola Těškovice, okres Opava, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK MŠ Místo výkonu práce: Těškovice, okres Opava Pracovní poměr: doba určitádo 30.6.2017, možnost prodloužení na dobu neurčitou Požadované vzdělání: odborná kvalifikace dle § 3 a 6 zákona 563/2004 Sb. Jiné požadavky/poznámky: dobrý vztah k dětem, pracovní nasazení, výhodou je praxe, hra na hudební nástroj a práce na PC. Platové zařazení: dle platných platových tabulek pedagogických pracovníků. Předpokládaný nástup: 2. ledna 2017. Přihlášku formou životopisu zašlete do: 31. října 2016 na e-mail: kontakt nebo na adresu: ZŠ a MŠ Těškovice, Těškovice 92; 747 64 Těškovice. Informace poskytne: Mgr. Soňa Jarošová ; tel.: kontakt; e-mail: kontakt ; web: kontakt

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Těškovice 92, 747 64 Velká Polom, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 260 - 21 930 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému