ODBORNÝ/Á REFERENT/KA - OVĚŘOVATEL/KA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE, KOP KARLOVY VARY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Úřad práce České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci jinde neuvedení - odborný/á referent/ka - ověřovatel/ka dávek hmotné nouze, kop karlovy vary.

Kontakt: Žadatel podá žádost o přijetí do služebního poměru a o zařazení na služební místo, a to do 29.10.2016. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 29. října 2016, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Karlových Varech, Závodní 385/98, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat také v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu kontakt nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID xgmzpcw. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a "Výběrové řízení pod č.j. UPCR-2016/111422-78099815". Pracovní doba: pružná pracovní doba POŽADAVKY: Státní občan ČR, plná svéprávnost, věk 18 let, bezúhonnost, dosažené vzdělání stanovené zákonem pro toto služební místo, potřebná zdravotní způsobilost. HLAVNÍ POPIS ČINNOSTI VYKONÁVANÉ NA SLUŽEBNÍM MÍSTĚ: Zajišťování agendy při poskytování dávek hmotné nouze, poskytování poradenství v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi. Zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. Co vše je potřeba doložit k žádosti a více informací naleznete na: kontakt/web/upcr-kariera/?p_p_id=journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_pos=1&p_p_col_count=2&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_redirectPage=templates%2Fjournalboard%2Fdetail&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_articleIdClankuDalsi=2464891&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_action=actionRedirectDetail&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_articleIdClanku=2464915&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_groupIdClanku=24047&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_articleIdClankuPredchozi=2472504

Lokalita pracoviště

Závodní 385, 360 06 Karlovy Vary 6, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 780 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Úřad práce České republiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Úřad práce České republiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému