odborný pracovník obchodního útvaru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KaBeDeX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - odborný pracovník obchodního útvaru.

Jedná se o pozici se specializací v oblasti spojovacího materiálu, v oblasti hutního materiálu a v oblasti náhradních dílů pro důlní stroje a zařízení. ODBORNÝ PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ÚTVARU - požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru - znalost hutní výroby a obchodního prostředí v oboru - obchodní dovednosti a zkušenosti - schopnost spolupráce s odděleními napříč firmou - spolehlivost, samostatnost, cílevědomost Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti - firemní výhody a benefity - fixní mzda + pohyblivá složka - možnost nástupu: ihned Náplň práce: - obchodní činnost - péče o síť klientů - dojednávání obchodních podmínek, smluv, kontrola průběhu realizace zakázky, komunikace s výrobou apod. - zodpovědnost před vedoucím obchodního oddělení - provádění průzkumu trhu, kontrola věcné a finanční správnosti dodávek zboží a služeb KONTAKT: Životopisy zasílat na e-mail

Společnost

KaBeDeX spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Orlová 209, 735 14 Orlová 4 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Polština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KaBeDeX spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KaBeDeX spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému