Technický asistent/Mistr na výrobní lince

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Morava Wood Products s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - technický asistent/mistr na výrobní lince.

Místo výkonu práce: U Pily č.p. 918, Uničov. Požadavky: - vzdělání technického směru, znalost čtení ve výkresové dokumentaci, přehled ve výrobních postupech, znalost programů Office (Excel, Word, Outlook) - schopnost vést tým, rychle se učit, umět motivovat, efektivnost, zadávat úkoly - komunikativnost, schopnost jednat jak s nadřízenými, tak podřízenými, preciznost, plnit cíle, smysl pro zodpovědnost, hledáme proaktivního člověka, manuálně zručného, důležitá je chuť se učit novým věcem - kontrola kvality, upřednostnění kvality nad kvantitou - samostatnost - najít, objednat, sjednat, schopnost jednat s dodavateli pracovních pomůcek a výrobních pomůcek, obchodní duch, nápadům se meze nekladou - zájem o práci ve výrobě dřevěných podlah - flexibilita - 2 směnný provoz Velkou výhodou: - schopnost komunikace v anglickém (jsme mezinárodní společnost) - elektro vzdělání, praxe ve vedení menšího týmu lidí Dvousměnný provoz, ranní směna od 5:45 - 14:00 hod., odpolední směna od 14:00 - 22:15 hod. V naší společnosti probíhá dlouhodobý projekt ,,Příjemné pracovní prostředí´´. Snažíme se pro Vás udělat vše, co si přejete, Vaše návrhy a podklady slouží k zajištění Vaší spokojenosti. Všichni u nás mají prostor k růstu. K tomu hned od začátku: zaškolení, bonusy, nadstandardně placené přesčasy, firemní akce, plat 22.000 - 30.000 Kč. Zájemci nás mohou kontaktovat emailem: kontakt nebo přímo ve firmě, kde si můžete prohlédnout pracovní prostředí. Morava Wood Products s.r.o., U Pily 918, 783 91 Uničov.

Společnost

Morava Wood Products s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Pily 918, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Morava Wood Products s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Morava Wood Products s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému