Vývojář software

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Software Engineers s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji - vývojář software.

Místo výkonu práce: Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8 Způsob prvního kontaktu: telefonicky na tel.č. kontakt- Po-Pá od 9:00 - do 17:00 hod. Kontaktní osoba: Mgr. Arkady Alexandrov nebo e-mailem - kontakt Upřesňující informace: náplň práce je především vývoj software a hardware pro mobilní zařízení, požadujeme praxi v programování aplikací pro iOS nejméně 3 roky, znalost low-level technologií Wi-Fi, Bluetooth, SPI, zkušenosti s vývojem pro FMI (Made for iPhone), zkušenosti v oblasti projektování a vylaďování obvodů, zkušenosti s vývojem vestavěných systémů, zkušenosti s vývojem pro mikrořadiče NEC, Atmel a také angličtinu alespoň na úrovni B2.

Společnost

Software Engineers s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pobřežní 249, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Software Engineers s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Software Engineers s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému