Bezpečností pracovník pro převoz hotovosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G4S Cash Services (CZ), a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - bezpečností pracovník pro převoz hotovosti.

Náplň práce: řízení speciálního osobního vozidla, bezpečnostní jištění kolegy, ruční manipulace s břemeny – přebírání, předávání a ukládání hotovosti a cenin, obsluha a plnění bankomatů, zajištění komunikace s operačním střediskem, obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky Požadujeme: ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen), minimální věk 21 let, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost - manipulace s břemeny), zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání (skupina "D") - možno dodělat po nástupu, řidičský průkaz sk. B (sk. C s profesním průkazem výhodou) Zaměstnanecké výhody: stravenky/příspěvek na stravování, ošatné, příplatek za hmotnou zodpovědnost

Lokalita pracoviště

Radlas 94, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G4S Cash Services (CZ), a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G4S Cash Services (CZ), a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému