Prodavač/ka v textilu- pouze pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Světlana Odehnalová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - prodavač/ka v textilu- pouze pro ozp.

Prodavačka POUZE pro OZP Prodavačka sortimentu textil, hračky, příjem- výdej zakázek pro opravnu oděvů apod. Velmi dobrá schopnost komunikace, prodejní dovednost, pečlivost a spolehlivost. Schopnost zvládat administrativu související s provozem prodejny. Obsluha PS pokladny, platebního terminálu. PP zkrácený, 30h/týdně Pracovní doba: dopolední směna 9-15h, odpolední směna 12-18h. So+Ne VOLNO Mzda 8000, po zapracování osobní ohodnocení do 2000,-Kč Kontakt: Světlana Odehnalová, email: svetlana.odehnalova @seznam.cz Mob.kontakt Předem zaslat životopis nebo zavolat Provozovna: Olomoucká 146, 61800, Brno 18

Společnost

Světlana Odehnalová

Lokalita pracoviště

Olomoucká 1025, 618 00 Brno 18, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Světlana Odehnalová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Světlana Odehnalová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému