CNC programátor + CNC mistr pro NĚMECKO (Sasko - Dohna)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání - cnc programátor + cnc mistr pro německo (sasko - dohna).

CNC programátor + CNC mistr pro NĚMECKO (Sasko - Dohna) Zájemci splňující požadavky, zašlete, prosím, Váš životopis na kontakt, pro telefonický kontakt volte číslo kontakt. Pro prosperující společnost z oblasti kovoobrábění a výroby součástek a strojů v německé Dohně hledáme kandidáty na pozice: CNC PROGRAMÁTOR a CNC MISTR Váš profil: - odborné technické vzdělání / vyučení v technickém oboru - praxe v oblasti kovoobrábění a zkušenost s CNC programováním (systémy CAD/CAM) - znalost činnosti a obsluhy CNC strojů - zkušenosti s vedením menšího týmu lidí - nutná znalost němčiny pro dorozumění a schopnost zaškolení, AJ výhodou - iniciativa, zodpovědný přístup k práci a pro pozici CNC mistra také ochota zapojit se do třísměnného provozu Nabízíme: - lákavé finanční ohodnocení + výkonnostní prémie - odborné zaškolení a možnost dalšího rozvoje - dobré sociální zázemí - zajímavá různorodá činnost

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husova 722, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému