IT TECHNIK/-ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMComputers s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - it technik/-čka.

IT TECHNIK/-ČKA - PP na dobu neurčitou (nebo možnost DPP/DPČ), nástup od 1. 1. 2017 - Náplň práce: správa serverů, počítačových sítí, počítačů - Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, příp. VOŠ vzdělání; slušnou znalost MS Windows, Office a celkový přehled v IT technologií; nutná základní orientace v prostření počítačových sítí - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky škol s počítačovým zaměřením bez praxe - V případě zájmu kontaktujte: Vinduška Martin, tel.: kontakt(volat PO - PÁ 8:00 - 16:00 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

AMComputers s.r.o.

Lokalita pracoviště

Orlická 318, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMComputers s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMComputers s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému