Jsme firma z Turnova. Téměr 25 let se zabýváme výrobou a prodejem bazénů, technických výrobků a příslušenství. V současné době hledáme nové pracovní posily na pozici INSTALATÉR, MONTÉR, SVÁŘEČ.

INSTALATÉR - MONTÉR - technik

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

HPP, DPP, ŽL pro INSTALATÉRA/ MONTÁŽNÍHO TECHNIKA/ SVÁŘEČE.

NABÍZÍME:

- 1 směnný provoz

- Dobré platové ohodnocení + motivace. Mzda se skládá z více složek (hodinová, úkol, prémie)

- Příspěvek na stravování (stravenky)

- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání, odborné zaučení

- Individuální přístup ke každému pracovníkovi

- Kvalitní zázemí a moderní prostředí

- Nástup možný ihned nebo dohodou

1)PRACOVNÍ NÁPLŇ MONTÁŽNÍHO TECHNIKA:

- montáže a instalace příslušenství k našim výrobkům (plastové bazény, nádrže, čistírny odpadních vod). Zajištění kompletního servisu a uvedení výrobku do chodu.

- výjezdy na montáže a komunikace se zákazníky (pracovníci se po vykonané práci vždy vracejí zpět do firmy, bez nutnosti nocování)

- popř. výroba a sváření plastových nádrží v sídle společnosti

2)PRACOVNÍ NÁPLŇ VÝROBNÍHO TECHNIKA/SVÁŘEČE:

- výroba plastových bazénů a nádrží v sídle společnosti.

POŽADAVKY:

- min. výuční list

- ŘP. sk. B, další ŘP výhodou

- spolehlivost, ochota

- chuť pracovat, vzájemná perspektiva dlouhodobého zaměstnání

Společnost

AQUA Program s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 1994
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Ohrazenice 255, 51101 Turnov (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Stavebnictví a reality
Profese: Montér v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montér, Elektroinstalatér, Instalatér, topenář, Svářeč, Technik

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu

Ostatní

  • Práce v terénu, ne v kanceláři
  • Kolektiv 25-35let
  • Kolektiv 30-40let
  • Kolektiv 40+
  • Pravidelné firemní akce
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • řidič - absolvent / začátečník
  • schopnost a chuť učit se nové věci - absolvent / začátečník
  • manuální zručnost - absolvent / začátečník
  • technické myšlení - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AQUA Program s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AQUA Program s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému