Technik silnoproud/slaboproud

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SITEL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici ve fyzikálních a průmyslových oborech - technik silnoproud/slaboproud.

Životopis prosíme předem na e-mail: kontakt Náplň práce: servisní zásahy u zákazníka realizace nových zakázek EZS, EPS, CCTV, strukturovaná kabeláž, silnoproud, pomoc při zpracování dokumentace k zakázkám, pohotovost na telefonu (střídání s kolegou v dohodnutém intervalu), práce v kanceláři jen v minimální míře, úzká spolupráce v rámci firmy. Nabízíme: trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti, odpovědnou a perspektivní práci v přátelském kolektivu s možností profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, služební telefon i pro soukromé účely, stravenky.

Společnost

SITEL, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Doudlevecká 449, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Bezpečnostní technik v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Technici ve fyzikálních a průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SITEL, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SITEL, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému