Pomocný dělník ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schäfer - Menk s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - pomocný dělník ve výrobě.

Kontakt: Sudová Kristýna, tel.: kontakt(8:00 - 16:00), e-mail: kontakt, nebo osobně na personálním oddělení, Dýšina 302 Požadujeme: -práci ve vícesměnném provozu -zodpovědnost, samostatnost, flexibilita Nabízíme: - příspěvek na stravování - roční a věrnostní odměny - příspěvek na dopravu a ubytování dle interní směrnice

Lokalita pracoviště

Dýšina 302, 330 02 Dýšina, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.6.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schäfer - Menk s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schäfer - Menk s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému