průvodčí osobních a nákladních vlaků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Průvodčí vlaků v osobní dopravě - průvodčí osobních a nákladních vlaků.

STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS zasílat na e-mail: kontakt; na plný nebo na zkrácený úvazek; Hlavní náplní práce bude zajištění doprovodu vlaků, zajištění prodeje jízdních dokladů, poskytování komplexních informací cestujícím. Požadujeme: - min. vzdělání vyučen - technický směr nebo směr doprava výhodou; ochota pracovat o víkendech, v nočních hodinách; příjemné vystupování, zodpovědnost; zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost; bezúhonnost; Nabízíme: - výkon práce na tratích Jindřichův Hradec - Obrataň a Jindřichův Hradec - Nová Bystřice; pracovní doba 37,5 hod. týdně; 35 dní dovolené;

Lokalita pracoviště

U Nádraží 203, 377 01 Jindřichův Hradec 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému