VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝVOJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3E AUTOMOTIVE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje - vedoucí oddělení vývoje.

Požadavky: - samostatně analytické myšlení - zkušenosti s vedením kolektivu - znalost AJ - komunikativnost - týmový duch - orientace v technické a výkresové dokumentaci - řidičský průkaz B - časová flexibilita Náplň práce: - Vedení kolektivu lidí zabývající se vývojem a zaváděním nových výrobků do seriové výroby - spolupráce na rozvoji výrobkového portfolia společnosti - zodpovědnost za chod oddělení - stanovování nákladových kalkulací - řízení vývojových zkoušek - zadávání a odlaďování výrobního nářadí - předávání výrobku do seriové výroby - vyhodnocování vyrobitelnosti a ekonomiky jednotlivých projektů - vedení dokumentace v automobilovém prům. a jiné. - komunikace se zákazníkem - spolupráce na interních certifikacích a zákaznických auditech - prezentace výsledků práce vedení společnosti - spolupráce na tvorbě nově vznikajícího oddělení investic Nabízíme: - plat 40000-50000 Kč - možnost vlastní seberealizace ve společnosti střední velikosti - po získání roční praxe podíl na hospodářském výsledku společnosti (bonusy)

Společnost

3E AUTOMOTIVE a.s.

Lokalita pracoviště

Dělnická 27, 434 01 Most 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3E AUTOMOTIVE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3E AUTOMOTIVE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému