TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aufori, o. p. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - terénní sociální pracovník/-ce.

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 1. 2017, plný nebo zkrácený úvazek, místo výkonu práce Královéhradecký kraj (okres dle domluvy) - Náplň práce: Obsahem činnosti terénního pracovníka je výkon terénní sociální práce a poskytování sociálních služeb osobám, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy. Cílovou skupinou jsou osoby žijící v sociálně vyloučených komunitách. Cílem služby je tyto osoby vyhledávat a minimalizovat rizika jejich způsobu života. Především se jedná o tyto činnosti: a) základní sociální poradenství, b) zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, c) pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Služby jsou poskytovány podle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. - Požadujeme: vzdělání dle Zákona č. 108/2006Sb., praxi ve službách sociální prevence min v rozsahu 1 roku, trestní bezúhonnost, orientaci v oblasti sociálního vyloučení, ochotu se dále vzdělávat, ochotu cestovat v Královéhradeckém kraji, schopnost práce s lidmi v krizi a jiných náročných životních situacích, schopnost týmové spolupráce. - Strukturované životopisy zasílejte do 16. 12. 2016 v elektronické podobě na emailovou adresu kontakt. K osobnímu pohovoru budou pozváni pouze uchazeči, kteří budou splňovat výše uvedené požadavky.

Společnost

Aufori, o. p. s.

Lokalita pracoviště

Akademika Heyrovského 1178, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aufori, o. p. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aufori, o. p. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému