Pracovník/ce montáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMART TRADING COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní montážní dělníci - pracovník/ce montáže.

Místo výkonu práce: U Statku 218, Ostrava - Bartovice Osobně se můžete dostavit po předchozí domluvě na adresu pracoviště. Nabídky zasílejte na e-mail: kontakt; příp. volejte na tel. číslo: kontakt. Požadujeme: -SOU technického směru, nejlépe v oborech zámečník, klempíř, instalatér apod.; -Zkušenosti s olepováním, montáží, tmelením či nýtováním výhodou; -Zkušenosti s elektromontáží velkou výhodou; -Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou; -Pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu; Nabízíme: -Práci ve 2 - směnném provoze; -Práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu; -Zajímavé platové ohodnocení; Stručný popis pozice: -Provádění montáže různých technických celků Zaměstnanecké výhody: prémie

Lokalita pracoviště

U Statku 218, 717 00 Ostrava 17 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní montážní dělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 75 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMART TRADING COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMART TRADING COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému