Konstruktér/ka.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROSTRA, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka..

Náplň práce: konstrukce postupových a střižných nástrojů, forem a jednoúčelových zařízení, tvorba a aktualizace konstrukční dokumentace pro výrobu 3D, 2D, spolupráce s technology a výrobou, konstrukční dozor pří výrobě nástrojů a forem a jejich ladění Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru, znalost technologických postupů výroby, znalost konstruování v CAD (Autocad, NX, Solidworks, VISI), výborná představivost, schopnost rychle najít funkční technické řešení, komunikativní znalost AJ/NJ výhodou, samostatnost, týmový hráč, iniciativa, flexibilita, zvídavost Výhody: roční bonusy o osobní a odborný rozvoj o sociální program: příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, závodní stravování, poukázky na relax/masáže, výhodnější telefonní tarif pod firmou

Společnost

ROSTRA, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Říčanská 989, 763 12 Vizovice (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Pošlete inzerát známému