Dělník - technické čištění a úklid

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - dělník - technické čištění a úklid.

Náplň práce: technické čištění a úklid - čištění lakovacích kabin a linek, ošetření stěn a technologických zařízení ochrannými přípravky a jejich ochrana fóliemi, odlakování roštů, čištění strojů a technologického vybavení. Běžný úklid - pravidelné úklidy kancelářských prostor, restroomů, WC, zimní zahrady, třídění odpadů atd. Nabízíme : Příspěvek na stravování, příplatky, bonusy

Společnost

DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika

Lokalita pracoviště

Za Žoskou 1040, 288 02 Nymburk 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 280 - 18 480 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Pošlete inzerát známému