Technik projektového týmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HAUSER spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - technik projektového týmu.

Náplň práce: *Tvorba projektové dokumentace v oboru chladírenských technologií pro supermarkety, hypermarkety, diskontní prodejny a sklady potravin *Spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v rámci skupiny HAUSER *Navrhování chladicích systémů a příprava technické dokumentace *Vytváření cenových nabídek *Komunikace se zákazníky a technickými týmy v rámci EU Požadujeme: *Technické vzdělání nebo prokazatelný zájem o techniku (ideálně chlazení, TZB, elektro, apod.) *Komunikativní znalost NJ nebo AJ *Praxe v obdobném oboru výhodou *Ochota občasného cestování v rámci ČR a EU *ŘP sk.B - aktivní řidič Nabízíme: *Zázemí mezinárodní expandující společnosti *Různorodou a perspektivní práci *Odborné zaškolení od kolegů v ČR a v Rakousku *Možnost profesního růstu *Atraktivní mzdové ohodnocení *Smlouvu na dobu neurčitou *Flexibilní pracovní dobu *Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) *Dotované stravování *5 týdnů placené dovolené *Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Společnost

HAUSER spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Kamarytova 2689, 370 06 České Budějovice 6 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Pošlete inzerát známému