operátor/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASV výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátor/ka výroby.

Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail kontakt. - NSO/SOU - důslednost, pečlivost, ochota učit se novým věcem - práce ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí - výkon práce v provozovně v Solnici nebo v Rychnově nad Kněžnou - práce na 2 - 3 směny - možnost zaučení, práce v příjemném a klidném pracovním prostředí, přátelský kolektiv - možnost vzdělávání a pracovního růstu - příspěvek na stravování (jídelny přímo v provozovnách) - příspěvek na penzijní připojištění (po odpracování 1 roku) - možnost zaměstnání na DPP.

Společnost

ASV výrobní družstvo

Lokalita pracoviště

Školní 71, 517 01 Solnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.7.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASV výrobní družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASV výrobní družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému