Kontrolor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMART TRADING COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - kontrolor/ka kvality.

Místo výkonu práce: U Statku 218, Ostrava - Bartovice Osobně se můžete dostavit po předchozí domluvě na adresu pracoviště. Životopis zasílejte na e-mail: kontakt; příp. volejte na tel. číslo: kontakt. Požadujeme: - Uživatelská znalost práce s PC; - Znalost práce s měřidly; - Znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků; - Vzdělání technického směru (strojírenství, zámečnické práce, údržba aj.), ale není podmínkou; - Pečlivost, rozhodnost, samostatnost v myšlení, práce v týmu; Nabízíme - Práci ve 2 - směnném provoze; - Práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu; - Nekuřácké pracoviště; Náplň práce: - Zjišťuje kvalitu materiálů a produktů vizuální kontrolou a měřeními; - Vede evidenci neshodných produktů v informačním systému a navyšuje neopravitelné vady do výroby; - Vytváří podklady pro reporting; Mzda: 13.000,- Kč/měsíčně. + prémie, stravenky.

Lokalita pracoviště

U Statku 218, 717 00 Ostrava 17 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMART TRADING COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMART TRADING COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému