Projektant elektrorozvoden

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EGEM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl - projektant elektrorozvoden.

Projektant elektrorozvoden - Praha Pracoviště Praha Náplň práce: - Vedení příslušné dokumentace požadované zákazníkem a řídící dokumentací společnosti; - Realizace úkolů převážně technické povahy související s realizací projekčních zakázek při dodržování všech ustanovení SoD, legislativních předpisů, interních předpisů a obecných a odborných normativů, které se na výkon daný úkolů vztahují. - Provádění autorského dozoru ve fázi realizace projektu. Požadujeme: vzdělání – SŠ/VŠ, obor elektrotechnika, znalost práce na PC (zejména s programy Microsoft Office), znalost programu AutoCAD, technické kreslení, osvědčení - vyhláška 50/1978 Sb. - §10 (výhodou), praxe v oboru projektování výhodou, znalost AJ, NJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B Další požadavky: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou, dobré mzdové ohodnocení, dovolenou v délce 5 týdnů, příspěvek na stravu, stravenky, jazykové kurzy, zázemí silné a stabilní společnosti Své odpovědi a strukturované CV posílejte: Kontakt: Helena Matoušová, kontakt, tel.: kontakt, mob.: kontakt

Společnost

EGEM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Starochodovská 41, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EGEM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EGEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému