Projektant elektrorozvoden

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EGEM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl - projektant elektrorozvoden.

Projektant elektrorozvoden - Praha Pracoviště Praha Náplň práce Vedení příslušné dokumentace požadované zákazníkem a řídící dokumentací společnosti. Realizace úkolů převážně technické povahy související s realizací projekčních zakázek při dodržování všech ustanovení SoD, legislativních předpisů, interních předpisů a obecných a odborných normativů, které se na výkon daný úkolů vztahují. Provádění autorského dozoru ve fázi realizace projektu. Požadujeme vzdělání – SŠ/VŠ, obor elektrotechnika znalost práce na PC (zejména s programy Microsoft Office) znalost programu AutoCAD technické kreslení osvědčení - vyhláška 50/1978 Sb. - §10 (výhodou) praxe v oboru projektování výhodou znalost AJ, NJ výhodou řidičský průkaz skupiny B Další požadavky spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou dobré mzdové ohodnocení dovolenou v délce 5 týdnů příspěvek na stravu, stravenky jazykové kurzy zázemí silné a stabilní společnosti Své odpovědi a strukturované CV posílejte: Kontakt: Helena Matoušová, kontakt, tel.: kontakt, mob.: kontakt

Společnost

EGEM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Starochodovská 41, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EGEM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EGEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému