Údržbář/ka - strojní mechanik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZ LOKO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - údržbář/ka - strojní mechanik/čka.

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 580, 560 02 Česká Třebová 2 PRACOVNÍ NÁPLŇ: - yhledávání a zjišťování poruch obráběcích strojů a stanovování technologie oprav - provádění běžných, středních a generálních oprav obráběcích strojů a zařízení - zhotovování náhradních dílů ke strojům a zařízením - čtení a používání technických podkladů, výkresů a dokumentace při opravách obráběcích strojů - ustavování strojů a zařízení a jejich uvádění do provozu - provádění preventivních prohlídek, periodických kontrol a přezkoušení mechanických provozních souborů a částí strojů a zařízení POŽADUJEME: - SO vzdělání v oboru - zkušenosti a praxi při údržbě a opravách konvenčních obráběcích strojů - znalost hydraulických rozvodů a jejich oprav - schopnost práce ve výškách - časovou flexibilitu - ŘP sk.B

Společnost

CZ LOKO, a.s.

Lokalita pracoviště

Semanínská 580, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ LOKO, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZ LOKO, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému