Absolvent/ka s AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - absolvent/ka s aj.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Informace o pracovním místě: o spolupráce v týmu na mezinárodních projektech o administrativní činnosti o podílení se na rozvoji v oblasti projektů o příprava podkladů o reporting Požadujeme: o znalost AJ - (pokročilá úroveň) podmínka o SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe absolvent o znalost MS Office o schopnost plnit úkoly ve stanovených termínech o organizační schopnosti o spolehlivost, zodpovědnost o ochotu učit se novým věcem Nabízíme: o přátelský kolektiv o místo výkonu práce - Ostrava o možnost osobního růstu

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému