Technolog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KERAMTECH s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - technolog.

TECHNOLOG Náplň práce: -určování a kontrola výrobní technologie a pracovních postupů -ověřování technologie nových výrobků -provádění technických zkoušek -spolupráce při navrhování způsobu kontroly jakosti -vedení příslušné dokumentace výrobků technické keramiky Požadujeme: -VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na technologii keramiky nebo keramických materiálů, případně anorganickou chemii, nebo SŠ keramického zaměření s praxí min. 3 roky -řidičský průkaz skupiny B -aktivní přístup k práci, samostatnost -flexibilitu, loajálnost -invenci Nabízíme: -zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí -mzda od 20 000 Kč + prémiová složka odvislá od plnění měřitelných ukazatelů -možnost osobního a profesního růstu -práce v mladém kolektivu -další vzdělávání -firemní benefity (penzijní připojištění, rehabilitace, příspěvek na stravování..) -v budoucnu možnost bydlení ve firemním bytě 3+1 v místě zaměstnání

Společnost

KERAMTECH s. r. o.

Lokalita pracoviště

Horská 139, 542 01 Žacléř, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KERAMTECH s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KERAMTECH s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému