Stavební inženýr/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Astron Buildings s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři - stavební inženýr/ka.

Náplň práce Statický návrh nosné konstrukce ocelových hal včetně detailů; Příprava výkresové dokumentace pro odsouhlasení se zákazníkem; Požadované předpoklady: Ukončené VŠ vzdělání - Stavební fakulta; Praxe v oboru návrhů ocelových konstrukcí výhodou; Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - výhodou Nabízíme: Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy; Motivující platové ohodnocení; Stabilní zaměstnání; Jazykové kurzy dle potřeb zaměstnavatele; Možnost profesního vzdělávání; Stravenky či závodní stravování; Firemní akce; Termín nástupu dle dohody Zájemci se mohou hlásit - u Ing. Michaely Novotné: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt - telefonicky na čísle kontaktnebo kontakt; - osobně (denně od 08,30 - 16,30hod.) na adrese pracoviště

Lokalita pracoviště

Kojetínská 3228, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Astron Buildings s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Astron Buildings s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému