Pracovník sociální péče v přímé obslužné péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov sociálních služeb Vlašská hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník sociální péče v přímé obslužné péči.

Místo výkonu práce: Vlašská 25, Praha 1. Kontaktní osoba: paní Prieložná Marie, tel.: kontakt/kontakt, e-mail: kontakt - zaslat životopis. Požadavky: akreditovaný kvalifikační kurz "Pracovník v soc. službách", nebo odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/200 Sb. o soc. službách. Praxe v soc. službách výhodou. Schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, trpělivost, citlivý přístup k mentálně postiženým lidem. Plat odpovídající nařízení vlády 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (dle dosaženého vzdělání, praxe a pracovních výsledků). Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost

Domov sociálních služeb Vlašská

Lokalita pracoviště

Vlašská 344, 118 00 Praha 011 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 16 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov sociálních služeb Vlašská výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov sociálních služeb Vlašská o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému