Hospodyně v domácnostech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dunovská Simon Barbora hledá vhodného kandidáta na pozici Hospodyně v domácnostech - hospodyně v domácnostech.

místo výkonu práce: Nebušická č.p. 677, Nebušice, 164 00 Praha 6 kontakt: Míčková Jana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Hledáme všestrannou pomocnici do domácnosti - profesionální úklid domácnosti včetně praní a žehlení prádla, vaření. Nutně požadujeme plynulou znalost anglického jazyka, jedná se o česko-anglickou rodinu. Zaměstnavatel požaduje ochotu bydlet v místě fyzického pracoviště, kde bude práce vykonávána.

Společnost

Dunovská Simon Barbora

Lokalita pracoviště

Nebušická 677, 164 00 Praha 619, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.7.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dunovská Simon Barbora výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dunovská Simon Barbora o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému