Operátor call centra prodeje služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OH - SPOL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor call centra prodeje služeb.

Charakteristika: - telefonická a emailová komunikace se zákazníkem - odpovědí zákazníkům - příprava zákazníků na osobní schůzky s OZ - přímá komunikace a plánování marketingových kampaní - práce s DTB a její kontrola Co požadujeme? - ukončené SŠ vzdělání s maturitou - výborná znalost českého jazyka - jasný, srozumitelný a příjemný hovorový projev - výborná znalost MS Office - schopnost okamžitě reagovat na potřeby zákazníků - komunikativnost, trpělivost, schopnost zvládat stresové situace Co nabízíme? - samostatnou práci - motivující mzdu - HPP na dobu neurčitou - celkové zaškolení na náklady společnosti - možnost profesního růstu - pravidelná školení z důvodu osobního rozvoje

Společnost

OH - SPOL, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šimkova 1224, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OH - SPOL, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OH - SPOL, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému