Pracovník/ce pro marketingovou komuniakci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BEWIT FRANCHISE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - pracovník/ce pro marketingovou komuniakci.

Místo výkonu práce: Nová čtvrť 287/1, Ostrava - Lhotka Kontaktní údaje: kontakt, kontakt kontakt Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu. Pracovní náplň: -Komplexní tvorba a realizace komunikační strategie -Komunikace prostřednictvím sociálních sítí -E-mailová komunikace -Tvorba firemních materiálů, včetně jazykových mutací -Správa firemního webu -Organizování firemních akcí -Psaní textů a popisků -Spolupráce s grafiky, tiskárnami a reklamními agenturami -Spolupráce s vedením společnosti a ostatními úseky firmy Požadujeme: -Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost -Kreativní schopnosti -Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu -Schopnost komunikovat v anglickém (či jiném) jazyku výhodou -Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu Vítáme: -Skvělý zdravotní stav -VŠ vzdělání, není podmínkou Nástupní hrubá mzda: 20 000 - 30 000 Kč měsíčně.

Společnost

BEWIT FRANCHISE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nová čtvrť 287, 725 28 Ostrava 28, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BEWIT FRANCHISE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BEWIT FRANCHISE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému