Obchodní zástupce/kyně, prodejce/kyně motocyklového oblečení a doplňků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Motorcycles & Powersports s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně, prodejce/kyně motocyklového oblečení a doplňků.

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na kontakt Firma GlobalMoto je jedním z nejvýznamnějších distributorů motocyklového vybavení s mezinárodní působností na trzích v České Republice, Slovensku, Polsku a vlastními maloobchodními prodejními místy. Na tyto trhy dodáváme produkty již po více než 14let. Do portfolia zastupovaných značek patří zejména produkty světově známých výrobců, jakými jsou Arlen Ness, Bell, Berik, Nolan, Premier, Sena, Spark a další. V uplynulých letech firma vykazovala významný růst tržního podílu, upevnila své postavení na trhu a tento progresivní vývoj pokračuje i roce letošním. Do svého rostoucího týmu hledáme schopné profesionály, kteří mají ambice podílet se na úspěších firmy a pomoci dosáhnout pozice lídra na trhu v oboru obchodu s motocyklovým příslušenstvím a vybavením. Staňte se i Vy posilou týmu lidí, kteří mají vizi vést svou vlastní obchodní síť a zároveň pracovat v atraktivním prostředí motocyklového sportu. Obchodní zástupce/kyně - středisko Polsko a Česká Republika Máte zkušenosti s prodejem nebo obchodního ducha? Nebojíte se nových zkušeností a komunikace s novými lidmi? Máte rád/a auta a motorky? Pak jste právě těmi, které hledáme. Co je náplní práce pracovní pozice? -péče o stávající prodejní síť v rámci Polska, České Republiky -udržování dobrých obchodních vztahů -vedení obchodních schůzek a jednání s cílem zvýšení obratu -akvizice nových obchodních míst -administrativní péče o zákazníky za pomoci firemního CRM systému Co od Vás očekáváme? -cit pro obchod a vedení obchodních schůzek -komunikativní vlohy -schopnost komunikovat v polském jazyce slovem i písmem -nadšení pro obor auto/moto a zastupované značky -ochotu se učit a aplikovat své znalosti v praxi -pečlivost a preciznost -znalost oboru je nespornou výhodou, ale ne nezbytnou podmínkou Co Vám nabízíme? -pestrou práci v zajímavém oboru s atraktivními značkami a produkty na hlavní pracovní poměr -portfolio stálých zákazníků, nebudete tedy budovat obchodní síť od základu -velmi dobré platové ohodnocení s měsíčními, čtvrtletními a fiskálními bonusy -flexibilní provizi z obratu bez horního limitu -jistotu výplaty mzdy v pravidelném výplatním termínu -kompletní zaškolení, prodejní a produktová školení -zaměstnanecké výhody a slevy na produkty -firemní vůz, Notebook, mobilní telefon -pružnou pracovní dobu a možnost práce mimo kancelář -možnost osobního rozvoje, vlastního time managementu, vedení práce a seberealizace Zaměstnanecké výhody: Nadstandardní platové ohodnocení, Bonusy/prémie, firemní vůz i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce.

Společnost

Motorcycles & Powersports s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Polština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Motorcycles & Powersports s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Motorcycles & Powersports s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému