Nákupčí / Purchasing Specialist / s AJ, Polštinou a druhým EU jazykem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEP Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí - nákupčí / purchasing specialist / s aj, polštinou a druhým eu jazykem.

místo výkonu práce: Praha kontakt: Šejdová Zuzana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Vašim hlavním úkolem bude mimo jiné/ Your main responsibilities will be the following but not limited to: - Kontrola nákpních požadavků a identifikace dodavatelů / Review purchase requisitions and identify sources of supply -Identifikace a vyřešení objednávek a příslušných procesních problémů / Identify and resolve Purchase Order / Purchase Requisition processing issues - Spolupráce s nákupčími, klienty a dodavateli při řešení dodávek a reklamací / Work with buyers / client group and suppliers to resolve delivery issues and process claims - Udržování profesionálních vztahů a silného partnerství s externími dodavateli a klienty / Maintain professional interactions with outside suppliers as well as a strong partnership with client users Jazykové dovednosti / Language requirements : Plynulá znalost angličtiny a polštiny + jiného EU jazyka (Ita/Spa/Fr/Hol) /Fluent English, Polish (spoken and written) and Advanced other EU language (IT/SPA/FR/Dutch) Vzdělání / Education: Min. VOŠ / Min. higher education Zkušenosti / Experience: Předchozí zkušenosti v oboru vítány, nikoliv ale nutností / Previous work experience is a plus but not mandatory Další požadavky/ further requirements: Schopnost práce v týmu, ale také schopnost samostatné práce bez dohledu / Work well in a team setting and able to work without close supervision Výborné organizační dovednosti a schopnost pracovat na více projektech najednou / Good organizational skills and ability to work on multiple projects simultaneously Silné kvantitativní, analytické a kumunikační vlastnosti / Strong quantitative, analytical and communication skills Dobrá znalost programů Microsoft (Outlook, Excel, powerPoint) / Good knowledge of MO tools (Outlook, Excel, Powerpoint)

Společnost

GEP Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEP Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEP Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému