Operátor v plastikářské výrobě - Libčice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - operátor v plastikářské výrobě - libčice.

Smlouva na HPP Nabízíme: 3 směnný provoz pondělí až pátek 6-14, 14-22, 22-06 hod. odměna 19000 Kč brutto po třech měsících 7% navýšení zákl. mzdy, příplatek za noční 10%, týden s noční směnou začíná nedělí 22 hod. za dvě hodiny je příplatek 25% - víkendový příplatek ZDARMA 1x hlavní jídlo v přepravní misce jako oběd, večeře a pozdní večeře, k dispozici kuchyňka na ohřev, stravenka za každý odpracovaný den, firma hradí polovinu, hodnota 80 Kč, zaměstnanec dostane pracovní oblečení a obuv, výhodné ubytování v lokalitě Kralupy Charakter práce: Manuální práce – doplnění granulátu do stroje, sledování chodu stroje při výrobě obalových pásů, manipulace s velkými cívkami s vyrobeným materiálem jako odebírání od stroje, nakládka vykládka na kamion, apod. Práce výhradně ve stoje a za chůze. Manipulace s břemeny mezi 15-20 kg. Zacvičení pod vedením směnového mistra. Práce je nejvhodnější pro uchazeče na vlakové trase Děčín, Ústí nad Labem, Kralupy, Roztoky u Prahy, Praha. Vhodné pro kandidáty z Kralupska a okolí, CV zašlete na kontakt.

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

29.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému