Skladový dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladový dělník.

Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme spolehlivé kolegy do našeho týmu skladníků, kteří již mají nějaké zkušenosti s jízdou na VZV, retraku či regálovém zakladači. NAŠE POŽADAVKY o Zkušenosti s jízdou na VZV, retraku či regálovém zakladači o Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita o Stresuodolnost o Ochota pracovat přesčas o Ochota pracovat na noční směny NABÍZÍME o Měsíční bonusy do výše 3 000 Kč o 25 dnů dovolené o Stravenky (70 Kč) o Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění o Bonusy na dovolenou a Vánoce o Odměna novému zaměstnanci 5 000 Kč o Odměna za doporučení zaměstnance 5 000 Kč o Flexi poukázky o Občerstvení na pracovišti zdarma o Práce v dynamické nizozemské společnosti o Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv o Kurzy a školení o Firemní akce Hlásit se telefonicky nebo na e-mail.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 103, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 125 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Snoeks Automotive CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému