Senior Developer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Concur (Czech) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - senior developer.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00, Bucharova č.p. 2817/11 Kontakt: Lew Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, osobní kontakt - Bucharova 2817/11, Praha 5 - Stodůlky Interní název pozice v pracovní smlouvě - Site Reliability Engineer, bakalářské vzdělání v informačních technologiích, počítačové bezpečnosti nebo v příbuzných oborech, znalost OS Windows, Linux, prog.jazyky Python, JavaScript, zkušenosti s WebSphere, Apache Tomcat, MicrosoftIIS, Puppet, Chef, Ansible, Elasticsearch, Jenkins atd. certif.výhodou, znalost angličtiny a ruštiny

Společnost

Concur (Czech) s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bucharova 2817, 158 00 Praha 58 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 000 - 90 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Concur (Czech) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Concur (Czech) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému