Směnový elektroúdržbář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOMTERM Morava, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - směnový elektroúdržbář.

z: 10.2.2017, a.: 19.10.2017. Zjišťování závad, poruchová údržba, opravy a zkoušení, analýza příčin poruch, prevence poruch. Manipulace v rozvodnách, zajišťování pracoviště. Opravy a přípravy na vnější revize VN transformátorů, spínacích prvků a ochran. Opravy elektrického zařízení rozváděčů. Zapojování rozváděčů a elektrických zařízení dle výkresové dokumentace. Opravy a seřizování elektrických servopohonů. Zástupné práce na elektrodispečinku. Aktualizace technické dokumentace podle provedených zásahů. Součinnost se servisními a revizními techniky. Pochůzková a kontrolní činnost v LDS, Podílí se na přípravě plánu údržby v oblasti elektro a MaR. Vzdělání: vyučen v oboru provozní elektromontér, případně učební obor s maturitou nebo SPŠE silnoproudá zařízení. Praxe: min. 2 roky v průmyslovém provozu nebo 1 rok v energetice výhodou. Odborná kvalifikace: osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6 do 1000 V, nad 1000 V výhodou. Znalosti z příbuzných oborů: výroba a rozvod tepla a elektrické energie, průmyslové snímače a řídicí systémy, frekvenční měniče výhodou. Počítačová gramotnost: MS Office, Internet. Zdravotní způsobilost: práce ve výškách, řidič (sk. B), nepřetržitý provoz. Zajímavé finanční ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, pět týdnů dovolené, firemní benefity Zájemci o uvedenou pozici zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

KOMTERM Morava, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1446, 742 21 Kopřivnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • internet
  • kancelářské programy
  • výškové práce
  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMTERM Morava, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOMTERM Morava, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému