Specialista/tka prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost F-communication s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - specialista/tka prodeje.

Na naší pobočku F-mobil v OC Průhonice přijmeme nové kolegy na posílení našeho týmu. Jedná se o práci s lidmi, komunikace, rady při pořizování nových telefonů, tabletů a příslušenství a následný prodej zboží. Práce s počítačem, administrativa spojená s objednávkami, e-shopem, komunikace s pobočkami, atd. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost a ochotu učit se novým věcem. Nepožadujeme předchozí zkušenosti v oboru, rádi každého zaučíme. Nabízíme dlouhodobou práci na HPP, motivační mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, stravenky, slevy na zboží, mladý a přátelský kolektiv, nástup možný ihned/dle dohody. Práce je vhodná pro absolventy SŠ/VŠ.

Lokalita pracoviště

Obchodní 111, 251 01 Říčany u Prahy (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F-communication s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost F-communication s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému