soustružník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STV GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - soustružník.

Pracovní náplň: - soustružnické práce podle výkresové dokumentace při opravách ručních zbraní Požadujeme: - praxe v oboru, pečlivost a cit pro detail, tvůrčí myšlení, představivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost a pozitivní přístup k práci - výše osobního ohodnocení se bude odvíjet od dosahovaných výsledků zázemí stabilní, prosperující společnosti s možností profesního růstu a motivujícím ohodnocením + prémie, závodní stravování

Společnost

STV GROUP a.s.

Lokalita pracoviště

Bořiny 1145, 572 01 Polička, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Pošlete inzerát známému