UČITEL/KA PRVNÍHO STUPNĚ ZŠ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitel/ka prvního stupně zš.

MÍSTO VÝKONU: Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí Česká Rybná č.p. 141, 561 85 Česká Rybná u Žamberka PRACOVNÍ NÁPLŇ: - výuka na málotřídní škole ve třídě se spojenými ročníky PRACOVNÍ DOBA: - zkrácený úvazek - 10 hodin týdně přímé vyučovací práce - výuka nerovnoměrně rozdělena dle rozvrhu hodin POŽADUJEME: splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 a § 7 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE PANÍ KOŠŤÁLOVOU NA E-MAIL

Společnost

Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště

Česká Rybná 141, 561 85 Česká Rybná u Žamberka, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Česká Rybná č.p. 141, okres Ústí nad Orlicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému