Pracovník/ce v sociálních službách ( přímá péče )

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sanco-PB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník/ce v sociálních službách ( přímá péče ).

Pozice: pracovník/ce v sociálních službách ( přímá péče ) Požadavky: vzdělání dle požadavku zák. 108/2006 Sb., kladný vztah k seniorům, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, uživatelská znalost práce na PC, Firemní benefity: osobní ohodnocení. možnost dalšího vzdělávání a rozvoje v oblasti péče o seniory se syndromy demence. Nástup možný dle dohody. Mzda: 16 500,- Kč Kontakt: Čermáková Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Sanco-PB s.r.o. - provozovna Čechovská, Čechovská č.p. 57, Příbram VIII nebo Rožmitálská 168 Příbram

Společnost

Sanco-PB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čechovská 57, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sanco-PB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sanco-PB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému