Odborný pracovník obchodu (komerční)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VH services spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - odborný pracovník obchodu (komerční).

Předem zašlete CV na kontakt a následně budete pozváni na pohovor. Hledáme managera prodeje servisních služeb pro modernizace těžkých obráběcích strojů, komunikativní znalost AJ a ŘP podmínkou. Zkušenosti se zahraničním obchodem a znalost konstrukce obráběcích strojů vítána. Předpokladem úspěchu je schopnost práce v malém kolektivu, zájem cestovat do zahraničí, osobní zodpovědnost a obchodní duch. Hlavní cílová země je Indie, kde firma funguje již 25 let. Ke mzdě vyplácíme odměny ze zisku a poskytujeme další benefity. Nepřijímáme zájemce bez pžedložení CV a domluvy předem.

Lokalita pracoviště

Domažlická 1235, 318 00 Plzeň 18, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • internet

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VH services spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VH services spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému