PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SENIOR CENTRUM Hradec Králové, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovník/-ice v sociálních službách.

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz, nepřetržitý provoz - Nutné vzdělání pro Pracovníky v sociálních službách: vyučení, maturita v oboru nebo akreditovaný kurz pro výkon pozice - Požadujeme: empatii, spolehlivosti, flexibilitu a kladný vztah k danému povolání - Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (od 7 do 15 hod. v kanceláři na adrese Jungmannova 1437, HK). Kontaktní osoba: Rejfková Šárka, tel.: kontakt(volat od 7 do 15 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

SENIOR CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Příčná 413, 500 11 Hradec Králové 11, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 19 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SENIOR CENTRUM Hradec Králové, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SENIOR CENTRUM Hradec Králové, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému