metodik pro vedení sociálního dialogu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Českomoravská konfederace odborových svazů hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - metodik pro vedení sociálního dialogu.

místo výkonu práce: nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3 kontakt: Sokolová Radka Ing., e-mail: kontakt Českomoravská konfederace odborových svazů vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Metodik pro vedení sociálního dialogu Popis pozice: " zprostředkovává informace a konzultace v oblasti sociálního dialogu na všech úrovních " poskytuje poradenství v oblasti sociálního dialogu na regionální a místní úrovni " poskytuje poradenství v oblasti pracovně právních vztahů (včetně zastupování před soudem) " spolupracuje s Regionálními radami odborových svazů ČMKOS v regionu a informuje o dodržování pracovně právních předpisů " zajišťuje místa výjezdů pro konzultace v dalších místech regionu " vede evidenci a přehled o počtu návštěvníků poradenského centra " zpracovává měsíčně podklady pro zpracování průběžných a závěrečné zprávy projektu Profil uchazeče: " Vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda " Velmi dobrá znalost pracovního práva a práva sociálního zabezpečení " Dobrá znalost občanského práva hmotného a procesního " Zájem o práci v odborech a o jejich činnost " Praktická zkušenost se zastupováním v soudních jednáních (výhodou) " Zkušenost s právním poradenstvím (výhodou) " Samostatnost, pečlivost, spolehlivost Nabízíme: " Zajímavou a samostatnou práci při poskytování právního poradenství členům ČMKOS a jejich zastupování v pracovněprávních sporech před soudy v ČR " Zapojení do činností ČMKOS na podporu vzájemných jednání sociálních partnerů na celostátní, krajské a podnikové úrovni týkajících se důležitých zájmů pracujících s vazbou na dopady Iniciativy průmyslu 4.0 a digitalizace práce na pracovní právo a zaměstnanost " Mzdu 37 000,- Kč/měsíc " Pracovní poměr na dobu určitou Místo výkonu: Praha Datum nástupu: ihned Zaměstnavatel: Českomoravská konfederace odborových svazů, nám. W. Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3 Své životopisy zasílejte na adresu: kontakt nejpozději do 13. 3. 2017 zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené

Společnost

Českomoravská konfederace odborových svazů

Lokalita pracoviště

náměstí Winstona Churchilla 1800, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 37 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Českomoravská konfederace odborových svazů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Českomoravská konfederace odborových svazů o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému