Asistentka představenstva

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Expobank CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - asistentka představenstva.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Malá Strana, 150 00, Vítězná č.p. 126/1 Kontakt: Brožková Milada, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, Požadavky: praxe na podobné pozici min.2 roky, znalost Rj rodilý mluvčí, pokročilá znalost Aj (B2/C1), výborná znalost Čj, další jazyky (Nj, ukrajinština) výhodou, vysokou míru taktu a výborné komunikační schopnosti, samostatnost a důslednost při plnění úkolů, diskrétnost a spolehlivost, příjemné vystupování, znalost práce na PC - nástroje MS Office (Word, PowerPoint, Outlook) Hlavní úkoly a zodpovědnoasti: - komunikace s managementem, zaměstnanci, zástupci sesterských společností v zahraničí, organizování návštěv představenstva, administrativa spojena s vedením Boards Office - úprava dokumentů a prezentací včetně zajištění přehledu (ruský jazyk, anglický jazyk), korespondence, organizace telekonferencí, zajištění schvalovacího procesu interních dokumentů - často důvěrné povahy, účast na poradách managementu a představenstva, vedení agendy a zápisů z jednání, organizace kanceláře, pracovních cest a jednání členů představenstva, činnost spojené s chodem recepce v centrále společnosti Nabízíme: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, kompenzace pracovní neschopnosti, zvýhodněné bankovní produkty, jazykové lekce, stravenky

Společnost

Expobank CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Vítězná 126, 150 00 Praha 5, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - základní porozumění
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Ukrajinština - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Expobank CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Expobank CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému