Projektanti výroby v oblasti automotive

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - projektanti výroby v oblasti automotive.

Místo výkonu práce: Sirotkova č.p. 1242 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - zodpovědné řízení automobilových projektů v oblasti struktury a zařízení (infrastruktura, stavba/výstavba a office) - konstrukce montážních systémů pro integraci budoucích vozů - optimalizace stávajících výrobních zařízení - hodnocení a analýza výrobních čísel - úzká spolupráce s vývojem - řízení aktualizace projektových dat, kontrola změn projektových dat a sledování nutných doplnění - nezávislé plánování a provádění pravidelných jednání s relevantními pracovníky projektů a pro kontrolu a řízení probíhajících projektů - časté služební cesty do severní a jižní Ameriky Požadavky: - středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, strojírenské technologie nebo podobném technicky zaměřeném směru - zkušenosti v oblasti automotive - praktické zkušenosti s technologiemi lisovny/svařovny/lakovny - ideální jsou znalosti plánování dopravníkové techniky a tvorby layoutů - dobré znalosti němčiny a angličtiny - dobré znalosti systémů, přednostně u našich zákazníků ŠKODA, Audi, Volkswagen - schopnost týmové práce a vysoké nasazení

Společnost

C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sirotkova 1242, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému