BM Česko

Informace o společnosti

BM Česko s.r.o. je řetězec obchodů zaměřených na prodej stavebního materiálu, vybavení interiérů a zahrad.naší obnovené nabídce určené pro maloobchodní spotřebitele i stavební firmy, najdete rostliny a vybavení zahrad, širokou škálu nářadí, vybavení interiérů, dokončovací materiály a široký sortiment stavební chemie. Kromě toho také nabízíme největší sortiment keramických obkladů a dlažeb předních výrobců v našem regionu, armatury a sanitární keramiku, dřevěné výrobky, krby a topné systémy, střechy a střešní krytiny, široký výběr osvětlení a mnoho dalších (Nabídka). Vynikáme nejnižšími cenami na trhu ve spojení s vysokou kvalitou výrobků a služeb ušitých na míru každému zákazníkovi. Naše síť prodejen na území České republiky nyní čítá 18 poboček, ve kterých na Vás čeká obrovské množství produktů v atraktivních cenách. Naši zkušení specialisté Vám vždy kvalitně poradí a nabídnou ta nejlepší vyzkoušená řešení, která Vám zajistí kvalitní a bezpečné rekonstrukce a stavby.

Internetové stránky: http://www.baumax.cz/
Velikost: 501-1 500 zaměstnanců
Typ společnosti: Společnost se zahraniční účastí
Rok založení: neznámý
Obrat: neznámý
Sektory společnosti: Obchodní řetězce
Mapa lokalit:
Fakturační adresa: Türkova ul. 1272/7, 14900 Praha 4
Pobočky: J. Boreckého 34, 37011 České Budějovice
Obchodní zóna 261, 43111 Otvice - Chomutov
17. listopadu 2261, 73802 Frýdek-Místek
Víta Nejedlého 1062/12, 50003 Hradec Králové
Dolní Kamenná 1004, 36005 Karlovy Vary
Unhošťská 3231, 27201 Kladno
Jičínská 1326, 29301 Mladá Boleslav
Okružní 3130, 43401 Most
Holická 1136/26, 77900 Olomouc
Novoveská 3137, 70900 Ostrava
Poděbradská 295, 53009 Pardubice
Jeremiášova 1102, 15500 Praha 5
Chodovská 1549/18, 10100 Praha 10
Veselská 721, 19900 Praha 9
Havířská 354/15, 40010 Ústí nad Labem
Suchohrdelská 26, 66902 Znojmo
Rokycanská třída 1171/6, 30100 Plzeň
Soběslavská 3046, 39005 Tábor

Hodnocení společnosti jejími zaměstnanci

Společnost zatím žádný její zaměstnanec nehodnotil.

Nové inzeráty

Pokladní - Prodavač/ka domácích potřeb Praha Michle v BM Česko

Pracovní náplň: doplňování regálů, starost o kvalitní prezentaci zboží, práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, komunikace se zákazníky. Požadujeme: VL, spo...

Prodavač/ka oddělení zahrady v BM Česko

Pro prodejnu Baumaxu.Náplň práce:prodej květin,zemin,zahr.nábytku,zahr.strojů,doplňování regálů,starost o kvalitu a prezentaci zboží,zajišťování a poskytování i...

Skladník Praha Michle v BM Česko

Pro prodejnu Baumaxu v Michli hledáme skladníka.Prac.nápň: Přijímání,přebírka,kontrola zboží,vydávání zboží zákazníkům. Požadujeme:výuční list,oprávnění k obslu...

Otázky a odpovědi o zaměstnavateli

Na Vaše otázky je připraven odpovědět administrátor, který společnost zaregistroval. Zatím ještě nikdo otázku nepoložil, buďte první!