Volná pracovní místa Žďár nad Sázavou

Hledám práci v městské části Žďár nad Sázavou. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání?

Hledáte práci v městské části Žďár nad Sázavou?

Na této stránce naleznete nabídky práce z části obce Žďár nad Sázavou. Aktuálně máme v nabídce 212 volných pracovních míst.

Kontrolor kvality v mezinárodní firmě

Do oddělení Kontroly kvality hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Kontrolor/ka kvality. Nabízíme uplatnění v mezinárodní společnosti. Staňte se součástí celosvětové rodiny Hettich. Objevte příležitosti, které Vám nabízíme a přijměte nové výzvy. Koho hledáme? Můžete to být právě Vy! Aktualizováno před 4 měsíci

Žďár nad Sázavou

Úvěrový poradce

Hledáme obchodníky. Osobnost zodpovědnou a samostatnou, energickou, s pozitivním myšlením. Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat: znalost práce na PC a ochotu cestovat v rámci okresu, čistý trestní rejstřík, zkušenosti z... Aktualizováno před 5 měsíci

Žďár nad Sázavou

zpracovatel úvěrových žádosti

Přivýdělek pro zaměstnané nebo studenty. Do nově otevřené kanceláře hledáme komunikativního kolegu. Náplní práce je péče o klienta a administrativní zpracování žádostí. Požadujeme pozitivní přístup, ŘP skup. B, práce na PC, flexibilitu. Vhodné... Aktualizováno před 5 měsíci

Žďár nad Sázavou

Rozšiřujeme náš tým o personalistu

Rozšiřujeme náš tým o personalistku/personalistu pro naši společnost. Aktualizováno před 7 měsíci

Do našeho týmu hledáme šikovné projektanty

Rozšiřujeme náš tým o šikovné projektanty elektro. Aktualizováno před 7 měsíci

Hledáme vedoucího výroby a montáží

Náplň práce:- odborná komunikace se zákazníky- řízení a organizace výroby- plánovaní zásob- provádění kontrolní činnosti- spolupráce s obchodním oddělením- konzultace s vedením ohledně stavu a plánovaných oprav firemních vozidel- organizace... Aktualizováno před 7 měsíci

Hledáme do svého týmu móntéry na montážní práce v ČR i zahraničí

Vyžadujeme:·         vzdělání technického směru (zámečník, elektrikář)·         ochotu cestovat na montáže po České republice i v zahraničíVýhodou·         znalost angličtiny nebo němčinyNabízíme:·         pracovní smlouvu na dobu neurčitou  ... Aktualizováno před 8 měsíci

Hledáme do svého kolektivu nové kolegy na pozici OBCHODNÍ REFERENT.

Společnost Industrial automation, s.r.o. hledá do svého kolektivu nové kolegy na pozici obchodní referent. Aktualizováno před 8 měsíci

Programátor pro zahraniční projekty - PLC

Pracovní náplň: automatizace jednotlivých strojů i výrobních linek pro zahraničního zákazníka úvodní zaškolení na SW standardy SMS-Siemag, Siemens AG vývoj aplikačního SW v Siemens prostředí TIA Portal, PCS7, Step7 oživení... Aktualizováno před 10 měsíci

Žďár nad Sázavou

Programátor nebo C#, SQL, Web Developer

Nabízíme: Tvůrčí a různorodou práci v týmu programátorů MES technologií pro TOP firmy u jednoho z největších partnerů Siemens A&D v České republice práci s nejnovějšími IT technologiemi v oblasti Industry 4.0 nadstandardní platové... Aktualizováno před 10 měsíci

Žďár nad Sázavou

Zobrazuji 1 - 10 z 212 volných pracovních míst Žďár nad Sázavou